De Bongerd, Eerbeek
7 oktober 2023
10:00 uur
EERBEEK – Op zaterdag 7 oktober zal kringloop De Bongerd in Eerbeek feestelijk worden geopend. Om 10.00 zal burgemeester Alex van Hedel van de gemeente Brummen dit initiatief van de Protestantse Gemeente in Eerbeek officieel openen. Aansluitend is er een kleine kerkenmarkt rondom de Kruiskerk en de Bongerd – inclusief een oliebollenkraam. Verder zullen verschillende muziekgroepen hun medewerking verlenen aan deze feestdag: Klein Orkest eendracht, Gemengd Koor InBetween, Band Chez ReneZ en popkoor Young Voices. Laatstgenoemd koor treedt op van 13.30 tot 14.00 uur.
De Bongerd is niet alleen een kringloopwinkel maar ook een inloophuis. Deze bevindt zich in het gebouw achter de Kruiskerk aan de Dr. Gunningstraat.
De kringloop en het inloophuis zijn wekelijks geopend op donderdag en zaterdag tussen 10.00 en 14.00 uur. Goederen inleveren kan op zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur. Op de openingsdag van zaterdag 7 oktober kunnen er géén goederen worden gebracht.
kringloopdebongerd.nl