Lezing over Antarctica

    Ontmoetingskerk, Dieren
    4 oktober 2023
    19:30 uur


    DIEREN – Bioloog Paul Janknegt is op woensdag 4 oktober te gast bij de Vrouwen van Nu in Dieren. Hij zal een lezing houden over Antarctica.
    JanKnegt vertelt over de expeditie die hij maakte naar Antarctica om daar wetenschappelijk onderzoek te doen naar het plantaardig leven (algen) in de zee. Vanuit Kaapstad ging hij over de oceaan naar Davis Station, een permanent bemand Australisch Poolstation op Antarctica. Tijdens de presentatie zal het vooral gaan over het sociale leven op Antarctica, hoe de Zuidpool eruit ziet, de dieren en een heel klein beetje over het onderzoek dat Paul zelf deed.
    De bijeenkomst van Vrouwen van Nu begint om 19.30 uur in de Ontmoetingskerk aan de Admiraal Helfrichlaan in Dieren. De toegang voor leden is gratis. Niet-leden betalen 5 euro.

    vrouwenvannudieren@gmail.com