Home / Brummen-Regiobode / Middelste Molen komende weken gesloten

Middelste Molen komende weken gesloten

LOENEN – Det ambachtelijke papierfabriek en museum De Middelste Molen te Loenen heeft haar deuren tot en met 31 maart gesloten. Dit besluit is genomen in verband met het coronavirus, ter preventie. “Er zijn geen medewerkers van onze Molen die het virus onder de leden hebben. Louter uit voorzorg, ter bescherming van onze vrijwilligers en gasten, gaan we tijdelijk dicht”, meldt het bestuur. “Het grootste deel van onze vrijwilligers is al op leeftijd en behoort daarmee tot de risicogroepen. We zijn van plan om op woensdag 1 april weer open te gaan.”

Lees ook

Algemene vergadering Dorpsraad Brummen

BRUMMEN – Dorpsraad Brummen houdt woensdag 23 juni om 20.00 uur weer een online openbare …

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.