Home / Doesburg-Regiobode / Serie Ons Dorp in Angerlo

Serie Ons Dorp in Angerlo

Serie Ons Dorp in Angerlo

ANGERLO – De serie Ons Dorp gaat weer van start bij Omroep Gelderland. Kijkers kunnen van begin april tot en met begin juli weer genieten van de zwart-witbeelden uit de jaren vijftig en zestig. In de in totaal vijftien afleveringen komen verschillende Gelderse plaatsen aan bod. De serie wordt afgetrapt op dinsdag 2 april. Angerlo staat dan centraal. De uitzending begint om 17.20 uur en wordt daarna elk uur herhaald. Op 9 juli staat de uitzending in het teken van Giesbeek.

Lees ook

Turks sprekende vrijwilliger gezocht

DOESBURG – VIT-hulp bij mantelzorg is op zoek naar een Turks sprekende vrijwilliger voor een …

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.