Home / Brummen-Regiobode / Nieuwe voorzitter I Love Bridge

Nieuwe voorzitter I Love Bridge

EERBEEK – Saskia de Bruin is de nieuwe voorzitter van bridgeclub I Love Bridge uit Eerbeek. Afgelopen 17 oktober nam zij de voorzittershamer over van Aad van de Ruijt.

De Bruin is al sinds 2009 lid van de Eerbeekse bridgeclub. Iedere dinsdagmiddag van 13.30 tot 16.30 uur en woensdagavond van 19.30 tot 22.45 uur wordt er gebridged in het Pater Dekkerhuis aan de Lorentzstraat 20. “Wat zo leuk is aan onze club, is dat iedereen welkom is om te komen spelen zonder dat je meteen lid hoeft te worden,” aldus de Bruin. “Leden betalen minder om te spelen, maar wie incidenteel zin heeft om te komen bridgen, kan dat doen voor 2 euro per keer. En heb je geen partner, dan proberen we er één te vinden onder onze leden. Bridgen is een leuke sport die je tot op hoge leeftijd kan doen en je doet er natuurlijk ook sociale contacten mee op. Ik zou zeggen kom eens kijken en meedoen met I Love Bridge.”

www.ilovebridge.nl

Lees ook

Katholieken uit Apeldoorn en Brummen gaan samen

REGIO – Vanaf begin 2021 zullen de Emmausparochie in Apeldoorn en de Franciscus en Claraparochie …

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.