Home / Brummen / Bart Elbers treedt toe tot de Staten van Gelderland

Bart Elbers treedt toe tot de Staten van Gelderland

ARNHEM – Vandaag treedt Bart Elbers, voormalig raadslid en wethouder van onze gemeente Brummen, toe tot de Provinciale Staten van Gelderland. Hij zal daar tot de verkiezingen van maart 2019 de portefeuille Ruimtelijke Ordening voor zijn rekening nemen.
"We zijn blij dat we vanuit onze gemeente weer een vertegenwoordiger in Gelderland hebben. Zo kunnen we meer aandacht van de provincie krijgen voor onze lokale vraagstukken, zoals de ontwikkeling van het centrum van Eerbeek en de papierindustrie. Ook een verlaging van de maximum snelheid op de N348 om Brummen om de geluidsoverlast te verminderen staat al jaren op ons verlanglijstje en we hopen dat Bart daar in Arnhem een lans voor ons gaat breken", aldus huidig fractievoorzitter Gerda Jolink.
 

Lees ook

Coalitieakkoord Brummen getekend

BRUMMEN – Het nieuwe coalitieakkoord voor de gemeente Brummen is een feit. Vorige week woensdag …

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.