VELP – De schilders Jacob Kerssemakers en Elies Auer exposeren van zondag 17 november tot en met zondag 15 december een aantal schilderijen in Art Gallery O-68 in Velp. Onder de titel Found in Translation zijn verschillende werken van deze kunstenaars te zien.
Jacob Kerssemakers schildert en tekent landschappen. Hij werkt graag in een lang formaat om panorama’s vast te kunnen leggen. In zijn schilderijen toont hij het hier en nu: de uitgebrande faculteit bouwkunde in Delft, de Spoordijk in Amsterdam, moskeeën in Kenia en het IJslandse landschap. Elies Auer concentreert zich in haar werk vooral op steden, landschappen en personen.
De expositie is geopend op dinsdag tot en met vrijdag van 14.00 tot 17.00 uur en op afspraak. Kijk voor meer informatie op www.gallery-o-68.com. De gallery is te vinden in de Oranjestraat 68 in Velp.
© Copyright 2023, Alle rechten voorbehouden, Regiobode BV - Industrielaan 22 - 6951 KG Dieren - tel.: 0313-41 52 00