Home / Dieren / Geslaagd aan Het Rhedens en De Tender

Geslaagd aan Het Rhedens en De Tender

DIEREN / ROZENDAAL – Officieel heet het dat ze zijn geslaagd in het ‘2e tijdvak’. In de volksmond behaalden ze hun diploma via een herexamen. Maar dat maakt de prestatie niet geringer en de pret voor de betreffende studenten ook niet minder. In deze opsommingen de studenten van Het Rhedens en De Tender die hun diploma in de wacht hebben gesleept.

VMBO Basisberoepsgerichte Leerweg (locatie Dieren)
Sector Economie, afdeling handel en administratie

DOESBURG: Muriël van den Berg.
Sector Zorg en Welzijn, afdeling zorg en welzijn
DIEREN: Djamilla Schraa; EERBEEK: Jamie-Lee Wezenberg.

VMBO Kaderberoepsgerichte Leerweg (locatie Dieren)
Sector Techniek, afdeling handel en administratie

RHEDEN: Jane den Heijer, Mike Nusselder; DOESBURG: Ilyash Bechan, Graeme Hulsman, Jonathan Pietersz, Abdu Söylemez; HUMMELO: Jorginho Bechan; BRUMMEN: Tessa Luttmer.
Sector Economie, afdeling techniek breed
RHEDEN: Damian Kersten, Sander van de Poppe, Danny Wassink.
Sector Zorg en Welzijn, afdeling zorg en welzijn
DIEREN: Ali Hamidi, Kaylee Wiesbrock; ELLECOM: Tim Klerk; SPANKEREN: Djamilla Elijzen; DOESBURG: Mert Kaya; BRUMMEN: Naomi Hebben; LEUVENHEIM: Amber van Son.

VMBO Theoretische Leerweg (locatie Dieren)
Sector Economie

DIEREN: Aron van den Hooff; DOESBURG: Frank Jurriens.
Sector Techniek
ELLECOM: Teddy van den Berg; DOESBURG: Cas Hulleman.
Sector Zorg en Welzijn
RHEDEN: Kristi Clarke; DIEREN: Niek van Asselt, Tiesse Elzenga, Jerry Gerritsen; LAAG SOEREN: Lisa Duinhoven; DOESBURG: Sanne te Groen; OLBURGEN: Iris te Kamp; MILLINGEN AAN DE RIJN: Niels Agelink.

HAVO (locatie Rozendaal)
Profiel Economie en Maatschappij
VELP: Kristel Vette; LAAG SOEREN: Mischa Bouwer, Jimmy Hagelen; GIESBEEK: Chris Geervliet; EERBEEK: Rosanne van Eldik.
Profiel Natuur en Gezondheid
VELP: Jelmer de Groot, Kennith Onstein; DIEREN: Wouter Stroeve.

VWO (locatie Rozendaal)
Atheneum, Profiel Economie en Maatschappij

VELP: Vere König; RHEDEN: Lieke Louwé.
Atheneum, Profiel Cultuur en Maatschappij & Economie en Maatschappij
VELP: Luka Hendriks.
Atheneum, Profiel Natuur en Gezondheid
WESTERVOORT: Suzan Eikema; RHEDEN: Suzanne Mul.
Gymnasium, Profiel Cultuur en Maatschappij
VELP: Melanie Fuchs; DOESBURG: Eva van Bosheide.
Gymnasium, Profiel Economie en Maatschappij
VELP: Michiel Bosveld, Wouter Doeleman, Abas Hoesseinzada, Nienke Meijboom, Jim Zweers; DIEREN: Jos van Limbeek.
Gymnasium, Profiel Natuur en Gezondheid
VELP: Maarten van Dorp, Tessa van Laarhoven, Sophie Soulane, Noa Wesselink; ROZENDAAL: Jorrit Thunissen; RHEDEN: Caspar Kroon; DIEREN: Romy Bosvelt; DOESBURG: Ivar Scholten; GIESBEEK: Lotte Witjes.
Gymnasium, Profiel Natuur en Techniek & Natuur en Gezondheid
VELP: Lars Niens; ROZENDAAL: Avin Ghedri; RHEDEN: Sjoerd Brader, Ymke Lathouwers; DIEREN: Annemieke Rozeboom; DE STEEG: Stéphanie van der Stap; ELLECOM: Ewoud van den Hazel.
Gymnasium, Profiel Economie en Maatschappij & Cultuur en Maatschappij
RHEDEN: Martine Baijanova; DIEREN: Leorah Hermans, Thijs Ringelberg; ELLECOM: Laura Lamers.

 

PRAKTIJKONDERWIJS (locatie De Tender) 2013
Ervaringscertificaat EVC

DOESBURG: Daniëlle van Limburg; EERBEEK: Lisa Blom.
Heftruckdiploma
DIEREN: Robin Massen; DOESBURG: Muhammed Bas, Maikel Jansen; RHEDEN: Colin Dorland.

IVIO Engels niveau 1
DIEREN: Kristan van Huët, Alina Lopez; DOESBURG: Gavear de Jong, Demi Vermeer; RHEDEN: Youri Terbeek; VELP: Kylie Campschroer.
IVIO Engels niveau 2
DIEREN: Dion Zijlstra.
IVIO Engels niveau 4
DIEREN: Tom van den Bosch.
IVIO rekenen/wiskunde niveau 1
DIEREN: Lewon Bitrous Bogous, Hilal Bulut, Kristan van Huët, Alina Lopez, Robin Spoor; DOESBURG: Jonno Stijntjes; RHEDEN: Sabrina Lamberts, Youri Terbeek.
IVIO Nederlands niveau 1
DIEREN: Hilal Bulut, Kristan van Huët, Alina Lopez, Larissa Meyers, Niels Roodakker; DOESBURG: Gavear de Jong, Justin Vermeer; RHEDEN: Sabrina Lamberts, Youri Terbeek; VELP: Kylie Campschroer.

IVIO Nederlands niveau 2
DIEREN: Lewon Bitrous Bogous, Robin Massen, Lisa van Soolingen; DOESBURG: Muhammed Bas, Maikel Jansen, Samantha van der Naald.

IVIO Nederlands niveau 3
BRUMMEN: Lysanne Eggenhuizen.

KCH Winkelmedewerker
BRUMMEN: Lysanne Eggenhuizen; DIEREN: Lewon Bitrous Bogous, Tom van den Bosch, Büsra Sevimliay, Lisa van Soolingen.

KPC Medewerker groenvoorziening
BRUMMEN: Emiel Uitdeweerd; DIEREN: Niels Roodakker, Robin Spoor; DOESBURG: Yosri Mosterd; SPANKEREN: Youri Leeflang; VELP: Juri Saalmink.
KPC Metaal
DIEREN: Robbin Massen; DOESBURG: Muhammed Bas, Maikel Jansen.
KPC Schoonmaken in de groothuishouding
DIEREN: Manuela Jeths, Esmiralda Verhaaf.

NIL Lasdiploma
DIEREN: Robin Massen; DOESBURG: Muhammed Bas, Maikel Jansen.

ROC Administratie Verkoop medewerker niveau 1
DIEREN: Iliass Haouli, Atefa Qadir; Gülnür Yilmaz.

ROC Horeca Assistent niveau 1
EERBEEK: Nordin Teuben; RHEDEN: Iris Juyn.

ROC Logistiek medewerker niveau 1
DOESBURG: Wessel Surenbroek.

ROC Zorg en Welzijn niveau 1
DOESBURG: Handan Çarkit.

Tractorrijbewijs
BRUMMEN: Emiel Uitdeweerd; DIEREN: Niels Roodakker.

VCA Veiligheids Certificaat voor het Aannemingsbedrijf
BRUMMEN: Emiel Uitdeweerd; DIEREN: Tom van den Bosch, Robin Massen, Niels Roodakker, Robin Spoor; Dion Zijlstra; DOESBURG: Muhammed Bas, Maikel Jansen, Yosri Mosterd; SPANKEREN: Youri Leeflang; VELP: Juri Saalmink.

ROC Zorg en Welzijn niveau 1
BRUMMEN: Manon Kelder, EERBEEK: Pamela Nikkels
 

Lees ook

Grootse theaterdienst

DIEREN – Wat gebeurt er als je één genereuze generaal, twee stoere soldaten, twee invloedrijke …

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.