DIEREN – Een 42-jarige man uit Nijmegen heeft van de burgemeester van Rheden een huisverbod opgelegd gekregen voor tien dagen, nadat hij door de politie was aangehouden wegens huiselijk geweld.
De man zou in de nacht van vrijdag op zaterdag zijn 32-jarige vriendin in haar huis in Dieren en een van de kinderen hebben mishandeld.
De vrouw riep die nacht rond twee uur de hulp van de politie in nadat de man ’s nachts wakker was geworden van het gehuil van een van de kinderen. Die zou hij volgens zijn vriendin hardhandig in een ander bed hebben gegooid, waarna hij haar te lijf zou zijn gegaan. Ook zouden er in huis vernielingen zijn aangericht. Tegenover agenten gaf de Nijmegenaar te kennen niet zonder geweld mee te gaan. Met behulp van pepperspray werd de man buiten gevecht gesteld en meegenomen naar het politiebureau, waar hij in verzekering is gesteld.