Logo Regiobode online
Open dag nieuw Paramedisch Centrum Dieren
 
Geplaatst op: 28-11-2011

DIEREN – Sinds korte tijd is aan de Treubstraat in Dieren het Paramedisch Centrum Dieren gevestigd. Hierin werken diverse disciplines samen. Zaterdag 10 december is er van 11.00 tot 14.00 uur open dag, zodat iedereen met de medewerkers kennis kan maken.

Er werd in de voorgaande jaren al veel samengewerkt tussen paramedische collega’s in Dieren. Fysiotherapie Het Centrum, dat al in het gebouw aan de Treubstraat gevestigd was, is sinds 1 oktober officieel gaan samenwerken met Podozorg Dieren, diëtistenpraktijk Voeding en Zo, Dermedicare praktijk voor huidtherapie, Ergotherapie Dieren e.o. en de Psychosomatisch Oefentherapeut Radboud Pöpping. Nu al deze disciplines onder één dak zijn gevestigd, zijn de lijntjes nog korter en kan er nog intensiever worden samengewerkt. Theo Jansen, fysiotherapeut en één van de praktijkhouders geeft wat voorbeelden: “De diëtiste verzorgde al lifestyle-avonden in een rugtrainingsprogramma en ergotherapeuten en fysiotherapeuten werkten al samen, met name bij mensen met neurologische aandoeningen zoals CVA en Parkinson. Helemaal nieuw in Dieren is de huidtherapeute Inge Teunissen, die haar werkzaamheden in het Spittaal gaat combineren met haar inbreng binnen het PMC. De podoloog kijkt letterlijk naar de fundering van het bewegingsapparaat en heeft daardoor een mooie toegevoegde waarde binnen ons nieuwe centrum”, aldus Jansen “Gebruik maken van elkaars kennis en inzichten is nu nog eenvoudiger. Al onze medewerkers hebben hun eigen specialismen, zodat onze patiënten bij de juiste persoon terechtkomen.” Een interdisciplinaire samenwerking is volgens Jansen dé manier om de eerstelijns gezondheidszorg te versterken. “We verstaan elkaar onderling en we kunnen goed met elkaar brainstormen. De tijd van solistische therapeuten die alles kunnen, is voorbij. Je moet je specialiseren, doen waar je goed in bent en samenwerken, en dat doen wij binnen het Paramedisch Centrum.”

Zaterdag 10 december kan iedereen tussen 11.00 en 14.00 uur een kijkje komen nemen in de praktijk aan de Treubstraat. Iedereen kan kennis komen maken met de medewerkers en de verschillende ruimten bekijken. Daarnaast worden er verschillende korte lezingen gehouden over diverse uiteenlopende onderwerpen. Aansluitend is er ruimschoots de mogelijkheid om uw vragen beantwoord te krijgen. Een programma hiervan verschijnt volgende week in deze krant. Reserveren is niet nodig en deelname is gratis.

www.paramedisch-centrum-dieren.nl
 

Open dag nieuw Paramedisch Centrum Dieren Klik om te vergroten
 
Uw naam:
Uw e-mail:
Ontvanger naam:
Ontvanger e-mail:
Uw bericht:
 
 
Reageren
Reageren
Printen
Printen
Doorsturen
Doorsturen
 
Verwante artikelen
 
Er zijn geen verwante artikelen.
Advertentie:
smeijerautobedrijf Ronald
 
Reacties
 
Er is nog niet op dit artikel gereageerd.

 
Laat uw reactie achter
 
Uw bericht (u kan maximaal 1 bericht per artikel per 30 minuten plaatsen): Uw naam:
 
Uw e-mailadres:
Aanmelden voor de nieuwsbrief
Breng mij op de hoogte van nieuwe reacties op dit artikel
   
Typ de onderstaande beveiligingscode over om uw bericht te kunnen plaatsen.
 
 
regio's
 
 
/
   
venster sluiten