
DE STEEG – Dinsdagmiddag is een overval gepleegd op de kapperszaak De Oude Post in De Steeg. De overval mislukte overigens, omdat eigenaar Beumer zich verzette.
Rond vier uur probeerden twee nog onbekende mannen de winkel te overvallen. Er ontstond een schermutseling tussen de daders en de winkelier, waarna de mannen er zonder buit vandoor gingen. Er raakte niemand gewond. Het zou gaan om twee blanke mannen. Ze droegen allebei een donkere jas met capuchon en een petje. Ze gingen er vandoor op een zilverkleurige snorfiets die kennelijk veel lawaai maakte. De daders reden weg in de richting van de Parkstraat.
In verband met het onderzoek roept de politie eventuele getuigen op te reageren. De politie is bereikbaar via 0900-8844. Anoniem reageren kan ook via Meld Misdaad Anoniem op telefoonnummer 0800-7000.