
Het Vrijwilligerssteunpunt in de gemeenten Rheden en Rozendaal zet op 17 maart het vrijwilligerswerk in het zonnetje. Alle vrijwilligers worden bedankt met een leuke film en een hapjesbuffet in Theothorne in Dieren. Op deze dag wordt tevens de Vrijwilligersprijs 2012 uitgereikt.
De vrijwilligers kunnen op 17 maart kiezen uit twee films. De eerste begint om 15.00 uur en is Hasta la Vista. Dit is een vermakelijke Belgische film uit 2011 vol hilarische momenten over drie jongens die van wijn en vrouwen houden. De wijn proeven ze met plezier, vrouwen helaas nog niet. Onder het mom van een wijntour reizen ze naar Spanje om daar eindelijk eens loos te gaan en niets kan hen daarbij tegenhouden, zeker niet het feit dat één van hen blind is, de ander in een rolstoel zit en de derde volledig verlamd is.
De tweede film begint om 19.00 uur en is Bienvenue Chez les Ch’tis. Post-directeur Philippe probeert zich over te laten plaatsen naar de Côte d’Azur. Dit mislukt en hij belandt in een boerendopje in het noorden van Frankrijk. Dit ervaart Philippe als een ware straf, maar als snel komt hij erachter dat het beeld dat hij van het noorden heeft, totaal niet strookt met de werkelijkheid.
Vrijwilligers die één van deze films willen bijwonen, kunnen via vrijwilligersplein@carion.nl of tel. 0313-490703 een opgaveformulier aanvragen.